Pozostałe sukcesy sportowe

1960 Leon Drobotowicz – Wicemistrz Polski w klasie ”Star”
1977 Leon Drobotowicz – załogowy rejs wyczynowy dookoła Europy z Gdyni do Neapolu na s/y ALBATROS, laureat Nagrody Conrada
1978 Bronisław Kuśnierz – Zasłużony Działacz Kultury Fizycznej
1979 Mieczysław Bierka  – Wicemistrz Polski w kl.III  IOR na s/y Andromeda
1986 Zbigniew Walaszkowski – Wicemistrz Polski w kl.C-24 na s/y Pallas
1998 Karol Listewnik – załogowy rejs wyczynowy na wyspy Szetlandzkie i cieśninę Pentland Firth  na s/y Merkury
2006 Tomasz Konnak – Puchar Dowódcy Marynarki Wojennej w kl. IMS II na s/y Pallas
2006 Zbigniew Witbrot – Memoriał Leonida Teligi na s/y Orion
2007 Tomasz Konnak – Puchar Dowódcy Marynarki Wojennej w kl. IMS II na s/y Pallas

Tomasz Konnak – Regaty GWG – pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej na s/y Pallas

2008 Tomasz Konnak – Memoriał Leonida Teligi na s/y Pallas

Zbigniew Witbrot – drugie miejsce w Memoriale Leonida Teligi na s/y Orion

2010 Paweł Boksa – Mistrz Polski w klasie ORC II na s/y Moonraker

Tomasz Konnak – Wicemistrz Polski w klasie ORC II na s/y Pallas, Puchar Muzyka za zwycięstwo w wyścigu długim

2011 Tomasz Konnak – Mistrz Polski w klasie ORC II na s/y Pallas, Puchar Muzyka za zwycięstwo w wyścigu długim
2012 Paweł Boksa – Mistrz Polski w klasie ORC II na s/y Moonraker

Tomasz Konnak – Wicemistrz Polski w klasie ORC II na s/y Pallas

2013 Jan Piernikarczyk – Morski Żeglarski Puchar Polski w grupie II ORC na s/y Pallas
2014 Jan Piernikarczyk – Memoriał Leonida Teligi na s/y Pallas w klasyfikacji ORC i KWR
2015 Długodystansowe Morskie Mistrzostwa Polski Samotników (Bitwa o Gotland) w klasie ORC:

Piotr Falk – drugie miejsce i tytuł wicemistrza Polski na s/y Blues in A

Zenon Jankowski – trzecie miejsce i tytuł drugiego wicemistrza Polski na s/y Oceanna

 

Długodystansowe Morskie Mistrzostwa Polski (Sailbook Cup) w grupie II ORC:

Tomasz Konnak – Mistrz Polski (i drugie miejsce w klasyfikacji generalnej regat) na s/y Czarodziejka

 

Morskie Żeglarskie Mistrzostwa Polski w grupie II ORC:

Tomasz Konnak – wicemistrz Polski na s/y Czarodziejka

Puchar Zatoki Gdańskiej:

Tomasz Konnak na s/y Czarodziejka

Puchar Bałtyku Południowego:

Tomasz Konnak – drugie miejsce na s/y Czarodziejka w klasie ORC

Piotr Falk – drugie miejsce na s/y Blues in A w klasyfikacji regat morskich ORC

2016 Jan Piernikarczyk – I miejsce w 2 grupie klasy ORC w 57 edycji regat Gdynia-Władysławowo-Gdynia na s/y Pallas

Tomasz Konnak – II miejsce w 2 grupie klasy ORC w 57 edycji regat Gdynia-Władysławowo-Gdynia

Jan Piernikarczyk – III miejsce w klasie ORC w regatach samotników im. L.Teligi na s/y Pallas

2017 Tomasz Konnak – I miejsce w 2 grupie klasy ORC w 58 edycji regat Gdynia-Władysławowo-Gdynia na s/y Czarodziejka

Jan Piernikarczyk – II miejsce w 2 grupie klasy ORC w 58 edycji regat Gdynia-Władysławowo-Gdynia na s/y Pallas

Jan Piernikarczyk – I miejsce w klasie ORC w regatach samotników im. L.Teligi na s/y Pallas

2018 Tomasz Konnak – III miejsce w 2 grupie klasy ORC w regatach 90-lecia JKM “Gryf” na s/y Czarodziejka

 

pl_PLPolski
en_GBEnglish (UK) pl_PLPolski