Lista jachtów – 63. Regaty GWG 2022

LpJachtNr na żagluSternikKlubDługośćKlasa
1EvelineUSA DL 4307 ANZbigniew SkoczylasIY&DC12,50TURYSTYCZNA
2CzarodziejkaPOL 9658Tomasz KonnakJKM Gryf8,25ORC
3PurgaPOL 6536Kajetan KilanowskiYacht Klub Stal Gdynia11,28KWR
4KonsalPOL 0004YYRyszard DrzymalskiOcean Challenge Yacht Club12,60ORC
5OpolePOL 15317Andrzej KopytkoSolwitTeam10,20TURYSTYCZNA
6ZoltarPOL 5132Ireneusz SiwekYKP Gdynia9,46ORC
7SłoniPOL 17302Zbigniew RembiewskiSailing Factory9,48KWR
8IRS ChallengerPOL 15573Robert Marek StudzińskiIRS SAILING TEAM9,97ORC
9Oiler.plPOL 14833Michał KapaOcean Team Sailing School13,35TURYSTYCZNA
10Go bananasPOL 21104Stephane RauberMultiple Hulls Maximun Fun10,00TURYSTYCZNA
11PanamaxPOL 000DASSzymon RubanMKS "Dwójka" Warszawa6,50TURYSTYCZNA
12DeliverPOL 2775Michał ChalastraArka Gdynia7,26TURYSTYCZNA
13Enzo MolinariPOL 13020Andrzej MrózSailing Factory8,90ORC
14AquilaPOL 314Czesław PerlickiYKP Gdynia7,74ORC
15QuantaPOL 16000Andrzej ZielińskiSail Service Team12,73ORC
16RastabanPOL 8128Tomasz Dworakowski7,35KWR
17Endorphine2POL 8717Robert Niewiński13,68KWR
18IdefixbrakMartin Jezierski12,18TURYSTYCZNA
19Moana XPOL 0008EJKuba MarjańskiAKM Gdańsk10,70ORC
20SmokePOL 11111Jacek Roszyk9,38ORC
21MirabellePOL 20129Robert NapiórkowskiAKM Gdańsk9,15ORC
22TinkaraPOL 9855Ignacy RogońJKM Gryf11,33ORC
23AndromedaPZ 84Marek SkobyłkoJKM Gryf10,52KWR
24Bryt SailsPOL 0005KCMaciej ŻarnowskiUKS Navigo11,60ORC
25AlbatrosPOL 2410Jacek SelegaJKM Gryf9,13TURYSTYCZNA
26TornadoPOL 41Andrzej ZałuckiJKMW Kotwica16,70TURYSTYCZNA
27Sky ProjectPOL 6544Wiesław KrupskiYC Kielce9,01ORC
28Double ScotchPOL 22140Robert Wilkowski9,55ORC
29Vataha 2POL 19000Paweł WilkowskiYKP Gdynia10,66ORC
30TintamarrePOL 33844Bartłomiej GałeckiYK Stal11,55KWR
31Skalpel 2POL 22779Łukasz Korab15,00TURYSTYCZNA
32Lara JaneFRA 31Roman PaszkePaszke Sailing9,75ORC
33PanaceePOL 10617Krzysztof BalińskiPKM Gdańsk9,30TURYSTYCZNA
34Diamant GTPOL 000760Krzysztof KołakowskiKlub Żeglarski Ostróda6,50ORC
35HedaaPOL 41000Rafał SosnowskiYacht Club Sopot11,20ORC
36Sarmata IIPZ 2942Ireneusz GórecznyJKMW Kotwica11,56TURYSTYCZNA
37Barakam - Selma AcademyPOL 19419Artur SkrzyszowskiSelma Academy9,78ORC
38Scamp OnePOL 14263Przemysław ZiarkoGTS13,41TURYSTYCZNA
39OceannaZenon JankowskiPOL 4719JKM Gryf12,40ORC
40GlobePOL 2Zbigniew GutkowskiYacht Club Sopot18,28TURYSTYCZNA
41TauriPZ 309Michał SzulcJKM Gryf9,66KWR
42HadarPOL 1070Jerzy BrezdeńJKMW Kotwica Gdynia13,28ORC
43First WindbrakPiotr KubicaHorn Kraków10,40TURYSTYCZNA
44VenusPOL 15959Władysław SpichalskiJKM Gryf7,75TURYSTYCZNA
45Dancing QueenPOL 15067Jerzy Matuszak14,00TURYSTYCZNA
46s/y Marco PoloPOL 20254Marek LimbergerJacht Klub im Conrada12,69ORC
47Fast ForwardUSA DL7943Katarzyna Ostrowska15,35TURYSTYCZNA
48FodiatorPOL 22004Piotr Mosakowski7,60TURYSTYCZNA
49OrionPZ 83Zbigniew WitbrotJKM Gryf13,27TURYSTYCZNA

Zapraszamy do zgłoszeń także na Regaty Samotników.

pl_PLPolski