XXX Regaty Samotników - Memoriał Leonida Teligi
Gdynia
JKM GRYF
2020-07-11 - 2020-07-12
Wyniki generalne
Rank Yacht Name Sail No Type Skipper Club Division R1 R2 R3 R4 Total
1 Busy Lizzy POL-15946 FAURBY 999 Kuba Marjański AKM Gdańsk
1,00 1,00 1,00 1,00 4,00
2 Smoke NED 111 Dufour 310 Jacek Roszyk ŻLKS Poznań/C7 ARCHISAILING
2,00 4,00 2,00 2,00 10,00
3 Konsal II POL 3939 Slotta 1200 Ryszard Drzymalski

3,00 6,00 5,00 4,00 18,00
4 Czarodziejka POL 9658 GRANADA 27 Tomasz Konnak JKM Gryf S 5,00 3,00 4,00 6,00 18,00
5 ZEFIREK POL 178 Conrad 24 Tomasz Sontowski JKM Gryf
4,00 2,00 6,00 7,00 19,00
6 Mirabelle POL 20192 Albin Ballad Robert Napiórkowski AKM Gdańsk
6,00 5,00 7,00 5,00 23,00
7 Odyssey POL 19679 JOD35 Tomasz Ładyko

8,00 8,00 8,00 3,00 27,00
8 AMARIS POL 6918 Becker 24 Michał Brudnicki

10,00
DNC
10,00
DNC
3,00 8,00 31,00
9 RASTABAN POL 8128 HR 24 Misil II Tomasz Dworakowski
S 7,00 7,00 9,00 9,00 32,00


Wyniki generalne dywizji Kryształowy Spinaker
Rank Yacht Name Sail No Type Skipper Club Division R1 R2 R3 R4 Total
1 Czarodziejka POL 9658 GRANADA 27 Tomasz Konnak JKM Gryf S 5,00 3,00 4,00 6,00 18,00
2 RASTABAN POL 8128 HR 24 Misil II Tomasz Dworakowski
S 7,00 7,00 9,00 9,00 32,00


Wyścig 1
Class ORC Race W1 Start 11/07/2020 10:45:00 Distance 4,12 NM Scoring PCS - Windward/Leeward Updated 13/07/2020 22:35:42
Overall Pos Yacht Name Sail No Type Skipper Division Finish Time Elapsed Delta Penalty Overall Pts
1 Busy Lizzy POL-15946 FAURBY 999 Kuba Marjański
+0 11:37:01 00:52:01 00:00:00
1,00
2 Smoke NED 111 Dufour 310 Jacek Roszyk
+0 11:37:15 00:52:15 00:03:27
2,00
3 Konsal II POL 3939 Slotta 1200 Ryszard Drzymalski
+0 11:41:12 00:56:12 00:08:37
3,00
4 ZEFIREK POL 178 Conrad 24 Tomasz Sontowski
+0 11:49:06 01:04:06 00:08:49
4,00
5 Czarodziejka POL 9658 GRANADA 27 Tomasz Konnak S +0 11:46:34 01:01:34 00:09:18
5,00
6 Mirabelle POL 20192 Albin Ballad Robert Napiórkowski
+0 11:47:40 01:02:40 00:10:01
6,00
7 RASTABAN POL 8128 HR 24 Misil II Tomasz Dworakowski S +0 11:52:08 01:07:08 00:11:27
7,00
8 Odyssey POL 19679 JOD35 Tomasz Ładyko
+0 11:42:59 00:57:59 00:12:23
8,00
9 AMARIS POL 6918 Becker 24 Michał Brudnicki
DNC


10,00


Wyścig 2 - długi
Class ORC Race W2 Start 11/07/2020 12:10:00 Distance 18,16 NM Scoring PCS - Constructed Course Updated 13/07/2020 22:37:29
Overall Pos Yacht Name Sail No Type Skipper Division Finish Time Elapsed Delta Penalty Overall Pts
1 Busy Lizzy POL-15946 FAURBY 999 Kuba Marjański
+0 15:56:02 03:46:02 00:00:00
1,00
2 ZEFIREK POL 178 Conrad 24 Tomasz Sontowski
+0 16:19:41 04:09:41 00:09:32
2,00
3 Czarodziejka POL 9658 GRANADA 27 Tomasz Konnak S +0 16:06:40 03:56:40 00:10:45
3,00
4 Smoke NED 111 Dufour 310 Jacek Roszyk
+0 15:56:26 03:46:26 00:14:49
4,00
5 Mirabelle POL 20192 Albin Ballad Robert Napiórkowski
+0 16:17:25 04:07:25 00:18:12
5,00
6 Konsal II POL 3939 Slotta 1200 Ryszard Drzymalski
+0 15:57:38 03:47:38 00:20:32
6,00
7 RASTABAN POL 8128 HR 24 Misil II Tomasz Dworakowski S +0 16:33:38 04:23:38 00:21:30
7,00
8 Odyssey POL 19679 JOD35 Tomasz Ładyko
+0 16:03:07 03:53:07 00:34:54
8,00
9 AMARIS POL 6918 Becker 24 Michał Brudnicki
DNC


10,00
Leg data
Distance Leg
Direction
Wind
Direction
Wind
Speed
Predefined
Curve
1,03 259,0° 260,0°
None
7,87 70,0° 260,0°
None
3,39 290,0° 260,0°
None
2,06 229,0° 260,0°
None
3,81 250,0° 260,0°
None


Wyścig 3
Class ORC Race W3 Start 12/07/2020 11:40:00 Distance 4,04 NM Scoring PCS - Windward/Leeward Updated 13/07/2020 22:36:12
Overall Pos Yacht Name Sail No Type Skipper Division Finish Time Elapsed Delta Penalty Overall Pts
1 Busy Lizzy POL-15946 FAURBY 999 Kuba Marjański
+0 12:46:06 01:06:06 00:00:00
1,00
2 Smoke NED 111 Dufour 310 Jacek Roszyk
+0 12:43:01 01:03:01 00:00:46
2,00
3 AMARIS POL 6918 Becker 24 Michał Brudnicki
+0 12:56:55 01:16:55 00:01:05
3,00
4 Czarodziejka POL 9658 GRANADA 27 Tomasz Konnak S +0 12:46:31 01:06:31 00:02:09
4,00
5 Konsal II POL 3939 Slotta 1200 Ryszard Drzymalski
+0 12:45:30 01:05:30 00:03:30
5,00
6 ZEFIREK POL 178 Conrad 24 Tomasz Sontowski
+0 12:55:50 01:15:50 00:03:45
6,00
7 Mirabelle POL 20192 Albin Ballad Robert Napiórkowski
+0 12:53:42 01:13:42 00:05:07
7,00
8 Odyssey POL 19679 JOD35 Tomasz Ładyko
+0 12:45:58 01:05:58 00:06:33
8,00
9 RASTABAN POL 8128 HR 24 Misil II Tomasz Dworakowski S +0 12:57:07 01:17:07 00:06:44
9,00


Wyścig 4
Class ORC Race W4 Start 12/07/2020 13:10:00 Distance 4,04 NM Scoring PCS - Windward/Leeward Updated 13/07/2020 22:36:39
Overall Pos Yacht Name Sail No Type Skipper Division Finish Time Elapsed Delta Penalty Overall Pts
1 Busy Lizzy POL-15946 FAURBY 999 Kuba Marjański
+0 14:02:03 00:52:03 00:00:00
1,00
2 Smoke NED 111 Dufour 310 Jacek Roszyk
+0 13:59:06 00:49:06 00:00:24
2,00
3 Odyssey POL 19679 JOD35 Tomasz Ładyko
+0 13:58:52 00:48:52 00:03:11
3,00
4 Konsal II POL 3939 Slotta 1200 Ryszard Drzymalski
+0 14:01:50 00:51:50 00:04:09
4,00
5 Mirabelle POL 20192 Albin Ballad Robert Napiórkowski
+0 14:09:26 00:59:26 00:06:37
5,00
6 Czarodziejka POL 9658 GRANADA 27 Tomasz Konnak S +0 14:08:49 00:58:49 00:06:56
6,00
7 ZEFIREK POL 178 Conrad 24 Tomasz Sontowski
+0 14:13:51 01:03:51 00:08:32
7,00
8 AMARIS POL 6918 Becker 24 Michał Brudnicki
+0 14:19:13 01:09:13 00:12:06
8,00
9 RASTABAN POL 8128 HR 24 Misil II Tomasz Dworakowski S +0 14:22:27 01:12:27 00:16:57
9,00