(58) 620-23-61 klub@jkmgryf.pl
JACHT KLUB MORSKI GRYF
Klub z tradycjami założony w 1928 roku
JACHT KLUB MORSKI GRYF
Szkolenia żeglarskie i motorowodne z egzaminem
JACHT KLUB MORSKI GRYF
Dołącz do nas!

O KLUBIE

1
Istniejemy od 1928 roku i należymy do najstarszych klubów żeglarskich w Polsce. Do naszego klubu należeli m.in. J. Sieradzki, L. Teliga i Z. Puchalski.
2
Żeglarstwo to dla nas nie tylko sport, czy rekreacja. Wierzymy, że niesie ze sobą znacznie więcej. Poznaj wartości i cele, które nam przyświecają.
3
Znajdziesz tu skład osobowy władz klubu oraz jego status. A jeśli jeszcze nie jesteś klubowiczem – dowiesz się, jak wstąpić w nasze szeregi!

AKTUALNOŚCI

8Sty
Spotkanie organizacyjne w sprawie pływania po Rugii
In

KOMUNIKAT dnia 12 stycznia 2019 (sobota) o godzinie 10.00 w siedzibie klubu odbędzie się spotkanie organizacyjne w sprawie…

więcej
7Sty
Komunikat dla Opiekunów Jachtów
In

KOMUNIKAT DO DNIA 28 LUTEGO 2019 OPIEKUNOWIE JACHTÓW SĄ ZOBLIGOWANI DOSTARCZYĆ DO SEKRETARIATU KLUBU PLAN REJSÓW NA SEZON…

więcej
27Gru
Walne Zebranie Sprawozdawcze
In

KOMUNIKAT Zarząd Klubu uchwałą z dnia 20 grudnia 2018 r. zwołuje Walne Zebranie Sprawozdawcze członkówJKM Gryf dnia 10…

więcej

WSPOMNIENIA

JKM „Gryf” to jachty i ludzie. Od początku istnienia „Gryfowiakom” zależało na tym, by rozwijać polskie żeglarstwo nie tylko w wymiarze sportowo-wyczynowym. Równie ważne było towarzystwo, w którym nad tym pracowano oraz wspólna integracja Klubowiczów. 90 minionych lat Klubu to nie tylko suche fakty historyczne i wyczyny sportowe, to przede wszystkim setki wspaniałych i inspirujących wspomnień dawnych i obecnych członków „Gryfu”. Zapraszamy do lektury.

do nabycia w klubie

pl_PLPolski
en_GBEnglish (UK) pl_PLPolski