JACHT KLUB MORSKI GRYF
Klub z tradycjami założony w 1928 roku

JACHT KLUB MORSKI GRYF
Szkolenia żeglarskie i motorowodne z egzaminem

O KLUBIE

1
Istniejemy od 1928 roku i należymy do najstarszych klubów żeglarskich w Polsce. Do naszego klubu należeli m.in. J. Sieradzki, L. Teliga i Z. Puchalski.
2
Żeglarstwo to dla nas nie tylko sport, czy rekreacja. Wierzymy, że niesie ze sobą znacznie więcej. Poznaj wartości i cele, które nam przyświecają.
3
Znajdziesz tu skład osobowy władz klubu oraz jego status. A jeśli jeszcze nie jesteś klubowiczem – dowiesz się, jak wstąpić w nasze szeregi!

AKTUALNOŚCI

15wrz.
Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze
In

KOMUNIKAT Zarząd Klubu uchwałą z dnia 23 lipca 2021 r. zwołuje Walne Zebranie Sprawozdawcze członków JKM Gryf dnia…

więcej
15wrz.
62. Regaty GWG – relacja z pokładu jachtu „Aquila” – Czesław Perlicki
In

Wypatrywał człowiek te regaty i stało się. Aquila zwodowana - ze wsparciem wnuka Stasia zawsze gotowego do pomocy…

więcej
7wrz.
62. Regaty GWG – relacja z pokładu „Alkione” – Bartosz Zakrzewski
In

Krzysiu dzięki za gratulacje,Wypada coś subiektywnie napisać. Alkione spisała się znakomicie, sternik poprawnie a załoga starała się jak…

więcej

WSPOMNIENIA

JKM „Gryf” to jachty i ludzie. Od początku istnienia „Gryfowiakom” zależało na tym, by rozwijać polskie żeglarstwo nie tylko w wymiarze sportowo-wyczynowym. Równie ważne było towarzystwo, w którym nad tym pracowano oraz wspólna integracja Klubowiczów. 90 minionych lat Klubu to nie tylko suche fakty historyczne i wyczyny sportowe, to przede wszystkim setki wspaniałych i inspirujących wspomnień dawnych i obecnych członków „Gryfu”. Zapraszamy do lektury.

do nabycia w klubie

pl_PLPolski