JACHT KLUB MORSKI GRYF
Klub z tradycjami założony w 1928 roku

JACHT KLUB MORSKI GRYF
Szkolenia żeglarskie i motorowodne z egzaminem

O KLUBIE

1
Istniejemy od 1928 roku i należymy do najstarszych klubów żeglarskich w Polsce. Do naszego klubu należeli m.in. J. Sieradzki, L. Teliga i Z. Puchalski.
2
Żeglarstwo to dla nas nie tylko sport, czy rekreacja. Wierzymy, że niesie ze sobą znacznie więcej. Poznaj wartości i cele, które nam przyświecają.
3
Znajdziesz tu skład osobowy władz klubu oraz jego status. A jeśli jeszcze nie jesteś klubowiczem – dowiesz się, jak wstąpić w nasze szeregi!

AKTUALNOŚCI

15lis
Kalendarze do kupienia
In

Można kupić klubowe kalendarze, w cenie 70 zł.

więcej
14lis
Tomasz Konnak – 2008 Z Jastarni dydaktycznie…
In

czyli jak NIE należy stawiać spinakera! Jest to historia dydaktyczna, krew w żyłach mrożąca, ku przestrodze wszystkim adeptom…

więcej
14lis
Renata Loska – Alandy 2007 czyli z życia oldtimera…
In

Przytaszczyli cały wózek narzędzi i zaczęło się dłubanie, spawanie. Jak ja wyglądam z tą błyszczącą rurą nad nadbudówką…

więcej

WSPOMNIENIA

JKM „Gryf” to jachty i ludzie. Od początku istnienia „Gryfowiakom” zależało na tym, by rozwijać polskie żeglarstwo nie tylko w wymiarze sportowo-wyczynowym. Równie ważne było towarzystwo, w którym nad tym pracowano oraz wspólna integracja Klubowiczów. 90 minionych lat Klubu to nie tylko suche fakty historyczne i wyczyny sportowe, to przede wszystkim setki wspaniałych i inspirujących wspomnień dawnych i obecnych członków „Gryfu”. Zapraszamy do lektury.

do nabycia w klubie

pl_PLPolski
Powered by TranslatePress