JACHT KLUB MORSKI GRYF
Klub z tradycjami założony w 1928 roku

JACHT KLUB MORSKI GRYF
Szkolenia żeglarskie i motorowodne z egzaminem

O KLUBIE

1
Istniejemy od 1928 roku i należymy do najstarszych klubów żeglarskich w Polsce. Do naszego klubu należeli m.in. J. Sieradzki, L. Teliga i Z. Puchalski.
2
Żeglarstwo to dla nas nie tylko sport, czy rekreacja. Wierzymy, że niesie ze sobą znacznie więcej. Poznaj wartości i cele, które nam przyświecają.
3
Znajdziesz tu skład osobowy władz klubu oraz jego status. A jeśli jeszcze nie jesteś klubowiczem – dowiesz się, jak wstąpić w nasze szeregi!

AKTUALNOŚCI

12sty
Obrazy, koniec sezonu, dzień z życia klubu
In

Zapraszam do klubu, dokładnie do stolarni, proponuję spojrzeć na prace żeglarskie poprzez moje obrazy. Skorzystałam z powierzchni starych…

więcej
22gru
Walne Zebranie Sprawozdawcze
In

KOMUNIKAT Zarząd Klubu uchwałą z dnia 20 grudnia 2022 r. zwołuje Walne Zebranie Sprawozdawcze członków JKM Gryf dnia…

więcej
3gru
Zmarł Tadeusz Sołowiński
In

Z żalem zawiadamiamy, że 24 września 2022 roku na wieczną wachtę odszedł długoletni Członek JKM „GRYF”, TADEUSZ SOŁOWIŃSKI

więcej

WSPOMNIENIA

JKM „Gryf” to jachty i ludzie. Od początku istnienia „Gryfowiakom” zależało na tym, by rozwijać polskie żeglarstwo nie tylko w wymiarze sportowo-wyczynowym. Równie ważne było towarzystwo, w którym nad tym pracowano oraz wspólna integracja Klubowiczów. 90 minionych lat Klubu to nie tylko suche fakty historyczne i wyczyny sportowe, to przede wszystkim setki wspaniałych i inspirujących wspomnień dawnych i obecnych członków „Gryfu”. Zapraszamy do lektury.

do nabycia w klubie

pl_PLPolski
Powered by TranslatePress »