Zachęcamy do wstąpienia do naszego klubu! Zostając naszym członkiem zyskasz możliwość rozwijania żeglarskich pasji, będziesz mógł uczestniczyć w licznych i ciekawych rejsach na jachtach klubowych. Kliknij tutaj po szczegóły.

 

 

 

Wyczyny sportowo-morskie członków klubu Wydrukuj ten artykuł Poinformuj o tym artykule znajomego

1936

Juliusz Sieradzki – uczestnik olimpiady w Kilonii na jachcie typu R-6 DANUTA

1952

Juliusz Sieradzki – mistrz Polski w kl. „H”

1953

Juliusz Sieradzki – mistrz Polski w kl.”O”

1954

Juliusz Sieradzki – Tytuł Mistrza Sportu

1955

Juliusz Sieradzki – mistrz Polski w kl. bojerowej monotyp

1967

Bronisław Kuśnierz – na s/y ORION – puchar „Gryfa Pomorskiego” oraz puchar Ostseewoche

s/y Miranda

25.01.67 - 5.04.69

Leonid Teliga - rejs dookoła świata na s/y OPTY

1968

Bronisław Kuśnierz – Puchar Obrońców Westerplatte

1971

Bronisław Kuśnierz – wicemistrz Polski w I  klasie RORC

1972

Bronisław Kuśnierz – Mistrz Polski w żeglarstwie morskim

1973

Bronisław Kuśnierz – wicemistrz Polski w I  klasie RORC, Mistrz Sportu

5.06.76 - 21.08.80

Zbigniew Puchalski - rejs dookoła świata na jachcie MIRANDA

1960

Leon Drobotowicz – Wicemistrz Polski w klasie ”Star”
1977 Leon Drobotowicz – załogowy rejs wyczynowy dookoła Europy z Gdyni do Neapolu na s/y ALBATROS, laureat Nagrody Conrada

1978

Bronisław Kuśnierz – Zasłużony Działacz Kultury Fizycznej

1979

Mieczysław Bierka  - Wicemistrz Polski w kl.III  IOR na s/y Andromeda

1986

Zbigniew Walaszkowski – Wicemistrz Polski w kl.C-24 na s/y Pallas

1998

Karol Listewnik – załogowy rejs wyczynowy na wyspy Szetlandzkie i cieśninę Pentland Firth  na s/y Merkury

2006

Tomasz Konnak - Puchar Dowódcy Marynarki Wojennej w kl. IMS II na s/y Pallas

2006

Zbigniew Witbrot - Memoriał Leonida Teligi na s/y Orion

2007

Tomasz Konnak - Puchar Dowódcy Marynarki Wojennej w kl. IMS II na s/y Pallas

Tomasz Konnak - Regaty GWG - pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej na s/y Pallas

2008

Tomasz Konnak - Memoriał Leonida Teligi na s/y Pallas

Zbigniew Witbrot - drugie miejsce w Memoriale Leonida Teligi na s/y Orion

2010

Paweł Boksa - Mistrz Polski w klasie ORC II na s/y Moonraker

Tomasz Konnak - Wicemistrz Polski w klasie ORC II na s/y Pallas

Puchar Muzyka za zwycięstwo w wyścigu długim

2011

Tomasz Konnak - Mistrz Polski w klasie ORC II na s/y Pallas

Puchar Muzyka za zwycięstwo w wyścigu długim

2012

Paweł Boksa - Mistrz Polski w klasie ORC II na s/y Moonraker

Tomasz Konnak - Wicemistrz Polski w klasie ORC II na s/y Pallas
2013

Jan Piernikarczyk - Morski Żeglarski Puchar Polski w grupie II ORC na s/y Pallas

2014

Jan Piernikarczyk - Memoriał Leonida Teligi na s/y Pallas w klasyfikacji ORC i KWR

2015

Długodystansowe Morskie Mistrzostwa Polski Samotników (Bitwa o Gotland) w klasie ORC:

Piotr Falk - drugie miejsce i tytuł wicemistrza Polski na s/y Blues in A

Zenon Jankowski - trzecie miejsce i tytuł drugiego wicemistrza Polski na s/y Oceanna

 

Długodystansowe Morskie Mistrzostwa Polski (Sailbook Cup) w grupie II ORC:

Tomasz Konnak - Mistrz Polski (i drugie miejsce w klasyfikacji generalnej regat) na s/y Czarodziejka

 

Morskie Żeglarskie Mistrzostwa Polski w grupie II ORC:

Tomasz Konnak - wicemistrz Polski na s/y Czarodziejka


Puchar Zatoki Gdańskiej:  Tomasz Konnak na s/y Czarodziejka


Puchar Bałtyku Południowego:

w klasie ORC: Tomasz Konnak - drugie miejsce na s/y Czarodziejka

w klasyfikacji regat morskich ORC: Piotr Falk - drugie miejsce na s/y Blues in A

Zmieniony: wtorek, 2 lutego 2016 20:55
 

Translate this page