Zachęcamy do wstąpienia do naszego klubu! Zostając naszym członkiem zyskasz możliwość rozwijania żeglarskich pasji, będziesz mógł uczestniczyć w licznych i ciekawych rejsach na jachtach klubowych. Kliknij tutaj po szczegóły.

 

 

 

48 regaty o puchary przechodnie w 2007 roku Wydrukuj ten artykuł Poinformuj o tym artykule znajomego

 

 

Przy współpracy:

 

 

 

  

Zobacz zdjęcia

 

 

 

Wyniki regat

 

Obliczanie wyników wg WWMW w grupach

Grupa I do 105 WWMW

Poz.

Nazwa jachtu

Prowadzący

Nr żagla

Klub

WWMW

Cz. mety

Cz. trasy

Cz. przel.

1

Duży Ptak K. Paul POL 5215 AKM Gdańsk

93

03:42:44

09:42:44

10:26:36

2

Hadar A. Posmykiewicz POL 1070 JKMW Kotwica

93

05:09:48

11:09:48

12:00:13

3

Tornado A. Załucki PZ 41 JKMW Kotwica

90

05:18:09

11:18:09

12:33:30

4

Martinique A. Spitzbarth B.N. Arm. Pryw.

105

07:19:39

13:19:39

12:41:34

5

Mushashi S. Samonek POL 5850 Arm. Pryw.

100

07:39:21

13:39:21

13:39:21

 

Grupa od 106 do119 WWMW

Poz.

Nazwa jachtu

Prowadzący

Nr żagla

Klub

WWMW

Cz. mety

Cz. trasy

Cz. przel.

1

Pallas T. Konnak PZ 929 JKM Gryf

114

05:46:34

11:46:34

10:19:48

2

Mistral III A. Woźniak POL 882 YK Stal

114

05:49:27

11:49:27

10:22:19

3

Aquila C. Perlicki POL 314 YKP Gdynia

109

05:48:39

11:48:39

10:50:08

4

Oceanna Z. Jankowski POL 4719 JKM Gryf

111

06:08:14

12:08:14

10:56:04

5

Orion Z. Witbrot PZ 83 JKM Gryf

115

07:12:34

13:12:34

11:29:11

6

Halny A. Majkowski PZ 86 HOM Puck

114

08:10:11

14:10:11

12:25:46

7

Wiatr 1 B. Gliniecki POL 989 LOK Gdańsk

109

DNF

DNF

DNF

8

Fourwinds W. Krupski POL 6544 Arm. Pryw.

108

DNF

DNF

DNF

9

Baltica J. Turzyński PZ 1489 JKM Gryf

109

DNC

DNC

DNC

 

Punktacja generalna po przeliczeniu

Poz.

Nazwa jachtu

Prowadzący

Nr żagla

Klub

WWMW

Cz. mety

Cz. trasy

Cz. przel.

1

Pallas T. Konnak PZ 929 JKM Gryf

114

05:46:34

11:46:34

10:19:48

2

Mistral III A. Wozniak POL 882 YK Stal

114

05:49:27

11:49:27

10:22:19

3

Duży Ptak K. Paul POL 5215 AKM Gdańsk

93

03:42:44

09:42:44

10:26:36

4

Aquila C. Perlicki POL 314 YKP Gdynia

109

05:48:39

11:48:39

10:50:08

5

Oceanna Z. Jankowski POL 4719 JKM Gryf

111

06:08:14

12:08:14

10:56:04

6

Orion Z. Witbrot PZ 83 JKM Gryf

115

07:12:34

13:12:34

11:29:11

7

Hadar A. Posmykiewicz POL 1070 JKMW Kotwica

93

05:09:48

11:09:48

12:00:13

8

Halny A. Majkowski PZ 86 HOM Puck

114

08:10:11

14:10:11

12:25:46

9

Tornado A. Załucki PZ 41 JKMW Kotwica

90

05:18:09

11:18:09

12:33:30

10

Martinique A. Spitzbarth B.N. Arm. Pryw.

105

07:19:39

13:19:39

12:41:34

11

Mushashi S. Samonek POL 5850 Arm. Pryw.

100

07:39:21

13:39:21

13:39:21

12

Baltica J. Turzyński PZ 1489 JKM Gryf

109

DNC

DNC

DNC

13

Wiatr 1 B. Gliniecki POL 989 LOK Gdańsk

109

DNF

DNF

DNF

14

Fourwinds W. Krupski POL 6544 Arm. Pryw.

108

DNF

DNF

DNF

 

 

Punktacja generalna bez przeliczenia

Poz.

Nazwa jachtu

Prowadzący

Nr żagla

Klub

Cz. mety

1

Duży Ptak

K. Paul

POL 5215

AKM Gdańsk

03:42:44

2

Hadar

A. Posmykiewicz

POL 1070

JKMW Kotwica

05:09:48

3

Tornado

A. Załucki

PZ 41

JKMW Kotwica

05:18:09

4

Pallas

T. Konnak

PZ 929

JKM Gryf

05:46:34

5

Aquila

C. Perlicki

POL 314

YKP Gdynia

05:48:39

6

Mistral III

A. Woźniak

POL 882

YK Stal

05:49:27

7

Oceanna

Z. Jankowski

POL 4719

JKM Gryf

06:08:14

8

Orion

Z. Witbrot

PZ 83

JKM Gryf

07:12:34

9

Martinique

A. Spitzbarth

B.N.

Arm. pryw.

07:19:39

10

Mushashi

S. Samonek

POL 5850

Arm. pryw.

07:39:21

11

Halny

A. Majkowski

PZ 86

HOM Puck

08:10:11

12

Fourwinds

W. Krupski

POL 6544

Arm. pryw.

DNF

13

Wiatr 1

B. Gliniecki

POL 989

LOK Gdańsk

DNF

14

Baltica

J. Turzyński

PZ 1489

JKM Gryf

DNC

 

Punktacja drużynowa

Poz.

Klub

Ilość punktów

1

JKM Gryf

21

2

YK Stal

8

3

JKMW Kotwica

7

4

YKP Gdynia

6

5

AKM Gdańsk

5

6

HOM Puck

4

7

LOK Gdańsk

1

 

 

SĘDZIA GŁÓWNY

ZYGFRYD PERLICKI

 

 

Translate this page